#۱ معرفی عصر آموزش سئوی وردپرس

ساخت تارنما دوچندان سرگرم کننده میباشد . البته چه بسا بهترین وب سایت ها هم فارغ از وجود ترافیک , بازدیدکننده رو به دستگاه لیزر مشتری تبدیل نمی کنن . افزایش ترافیک وبسایت چیزیه که درین زمان آموزشی به اون خواهیم پرداخت .

قصد داریم سئوی وب سایت وردپرسی خودمون رو بهبود بدیم . دستگاه لیزر به معنای با صرفه سازی تارنما برای موتورهای کاوش دستگاه لیزر می باشد و به‌این معنا می باشد که دستگاه لیزر می خوایم وب سایت رو مرتبه بندی کنیم و رتبه خیر در موتورهای کاوش به اون بدیم .

درود , اینجانب پاتریک راوند هستم و بیشتراز هشت ساله که روی سایت خودم کار میکنم . اینجانب هم از همون اولیه دوست داشتم تا جایی که می تونم ترافیک وبسایت رو دستگاه لیزر ارتقا بدم . وبلاگ شخصی اینجانب در حال حاضر ترافیک زیادی در هفته نسبت به کل سال اول به دست میاره و بیشتر این ترافیک ناشی از بهینه سازی تارنما هست .

درین زمان آموزشی قصد دارم دو افزونه متفاوت برای با صرفه سازی سایت دستگاه لیزر رو نشان بدم در این جهت به بعضی از تنظیماتی که بیشتر کمک می کند اشاره می کنم . در انتهای این زمان , دستگاه لیزر وب سایت شما برای موتورهای کاوش مهیا میشه و مرتبه بالایی کسب می کنه . اجازه بدید فعالیت خودمون دستگاه لیزر رو آغاز کنیم &# دستگاه حکاکی لیزری ;